Aktualności

Dostawy robota PIAP GRYF dla armii Korei Południowej

W lutym 2016 roku zrealizowana będzie kolejna dostawa robotów PIAP GRYF dla południowokoreańskich sił zbrojnych.

Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP jest dostawcą mobilnych robotów pirotechnicznych do większości rodzajów sił zbrojnych Republiki Korei tj. marynarki wojennej, sił powietrznych i wojsk lądowych.

 

więcej na http://www.magnum-x.pl/artykul/dostawy-robota-piap-gryf-dla-armii-korei-poludniowej

Zobacz więcej

Specjaliści z CENTRUM TECHNIKI MORSKIEJ w EUROPEJSKIEJ AGENCJI OBRONY

W dniach 14-15 stycznia 2016 roku w siedzibie Europejskiej Agencji Obrony (EDA) w Brukseli miało miejsce spotkanie robocze, organizowane przez Dyrektoriat ds. Badań i Technologii, w ramach panelu technologicznego (CAPTECH) poświęconego rozwojowi technologii morskich. W spotkaniu udział wzięli specjaliści z polskiego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Centrum Techniki Morskiej S.A.

Zobacz więcej

Sprzedaż robotów PIAP w 2015 roku

2015 to kolejny rok, w którym Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP odniósł sukces sprzedażowy. Polski producent robotów zrealizował kilkanaście dostaw na rzecz krajowych i zagranicznych służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i obronę.

więcej informacji na: http://www.magnum-x.pl/artykul/sprzedaz-robotow-piap-w-2015-roku

Zobacz więcej

Spółka Saab dostarczyła Szwedzkiej Agencji ds. Zamówień Wojskowych zmodernizowany okręt podwodny typu Gotland

Saab, spółka prowadząca działalność w zakresie bezpieczeństwa i obronności dostarczyła Szwedzkiej Agencji ds. Zamówień Wojskowych (FMV) jeden z okrętów podwodnych typu Gotland należących do Szwedzkiej Marynarki Wojennej. Okręt odbył generalny przegląd i modernizację.

Zobacz więcej

Koszyk
Facebook
Tweety uytkownika @NTWojskowa Twitter