Wschodnia Konferencja i Targi Ochrony Granic „GRANICE” | Lublin, 25-26 września 2019

Wschodnia Konferencja i Targi Ochrony Granic „GRANICE” | Lublin, 25-26 września 2019

W dniach 25-26 września 2019 r. w Targach Lublin odbędzie trzecia edycja Wschodniej Konferencji i Targów Ochrony Granic. GRANICE 2019 to jedyne w Polsce wydarzenie w całości poświęcone prezentacji formacji działających na granicach. Tematem przewodnim tegorocznej edycji konferencji i targów będzie bezpieczeństwo finansowe i gospodarcze
na polskich granicach oraz granicy zewnętrznej UE.

Na wydarzeniu swoją obecność zapowiedzieli m.in. Nadinspektor Piotr Walczak – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów, Szef Krajowej Administracji Skarbowej, Sylwester Tułajew –  Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Artur Soboń – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju.

Wiodącym partnerem merytorycznym tegorocznej edycji Wschodniej Konferencji i Targów Ochrony Granic jest Krajowa Administracja Skarbowa, a także podlegająca jej Służba Celno-Skarbowa, która obecnie przechodzi proces intensywnej modernizacji technicznej. KAS planuje i wdraża szereg interesujących dla producentów rozwiązań w ramach programów: „Cyfrowa Granica”; „Porty 24”; oraz „TORY 24”. Będą to tematy konferencji towarzyszącej wydarzeniu.

Wydarzenie dedykowane jest szczególnie pracownikom i funkcjonariuszom Krajowej Administracji Skarbowej i Służby Celno-Skarbowej, Straży Granicznej, a także innym służbom mundurowym. Na wydarzeniu pojawią się także funkcjonariusze Służby Więziennej, Policji, Straży Ochrony Kolei oraz Wojsk Obrony Terytorialnej. Organizatorzy zapraszają również pracowników urzędów państwowych i samorządowych, uczelni wyższych dziennikarzy
i ekspertów.

Dopełnieniem konferencji będą targi, podczas których zaprezentują się krajowi i zagraniczni producenci szeroko rozumianego wyposażenia, urządzeń i  technologii, przeznaczonych dla funkcjonariuszy służb granicznych, celnych oraz kontroli sanitarnej i weterynaryjnej na granicach.

Wschodnia Konferencja i Targi Ochrony Granic „GRANICE”

25-26 września 2019

Oficjalne otwarcie wydarzenia - 25 września 2019, godz. 10:00.             
Sala konferencyjna w hali A, Targi Lublin SA, ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin
Wejście od strony hali C.
               
GODZINY OTWARCIA:

25 września (środa), godz. 9:00 – 17:00, 26 września (czwartek), godz. 9:00 – 14:00  

Więcej informacji: www.granice.targi.lublin.pl

Formularz akredytacjihttps://granice.targi.lublin.pl/akredytacje/

Wróć

Koszyk
Facebook
Tweety uytkownika @NTWojskowa Twitter