Międzynarodowe Targi Policji i Bezpieczeństwa Publicznego POLSECURE z nową datą

Międzynarodowe Targi Policji i Bezpieczeństwa Publicznego POLSECURE z nową datą

Blisko 98 tysięcy policjantów i policjantek na co dzień strzeże bezpieczeństwa państwa. To właśnie im dedykowane jest wydarzenie, które Komenda Główna Policji organizuje wspólnie z Targami Kielce. POLSECURE to wystawa w pełni dedykowana bezpieczeństwu publicznemu i służbom mundurowym.

Wydarzenie początkowo planowano na listopad tego roku, jednak po dokonaniu głębokiej analizy możliwości organizacji wystawy Komenda Główna Policji wraz z Zarządem Targów Kielce podjęła decyzję o zmianie terminu.

I Targi Policji i Bezpieczeństwa Publicznego POLSECURE odbędą się między 9 a 11 czerwca 2021 roku, w kieleckim ośrodku targowym.

Pragniemy aby Pierwsza edycja Polscecure przyniosła ich uczestnikom maksymalne korzyści biznesowe i mamy nadzieję, że organizacja targów oraz konferencji w terminie czerwcowym pozwoli pozyskać i zrealizować wydarzenie na satysfakcjonującym poziomie”, czytamy w zapisie ze spotkania przedstawicieli Komendy Głównej Policji oraz Targów Kielce.

W 2020 roku budżet Policji wynosi 10,3 mld złotych. Komenda Główna Policji korzysta także ze środków unijnych, które przeznaczane są między innymi na wyposażenie i modernizację. Ciągłe szukanie nowych rozwiązań, które usprawnią pracę policjantów, daje szerokie pole przedsiębiorcom branży obronnej, ale także informatycznej czy transportowej. Targi POLSECURE będą doskonałą okazją do zapoznania się z ofertami firm, ale także do wymiany doświadczeń i rozmów o rzeczywistych potrzebach służb mundurowych.

Bezpieczeństwo publiczne to niezwykle istotny temat, który dotyka wiele obszarów naszego funkcjonowania. Coraz częściej nowe technologie stanowią zagrożenie, nie tylko dla najmłodszych, ale także dla każdego z nas. Oszustwa bankowe, sabotaż komputerowy czy wymuszanie danych to tylko niektóre przestępstwa internetowe. Zagadnienie stanowi temat wielu konferencji, a cyberbezpieczeństwo jest jednym z priorytetów Komendy Głównej Policji. Również podczas POLSECURE podjęte zostaną kwestie przestępczości komputerowej.

Targi POLSECURE dedykowane są także innym służbom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo, a więc Straży Granicznej, Służbie Ochrony Państwa, Służbom Specjalnym, Służbom więziennym, a także krajowej administracji skarbowej oraz GOPR, WOPR, TOPR, LPR.

 

tekst i foto: Targi Kielce

Wróć

Koszyk
Facebook
Tweety uytkownika @NTWojskowa Twitter