List otwarty – zaproszenie na XXII MZPLiM

List otwarty – zaproszenie na XXII MZPLiM
List otwarty – zaproszenie na XXII MZPLiM
 
Koleżanki i Koledzy Piloci!
 
W tym roku z powodu pandemii nie odbędą się mazurskie pokazy lotnicze pn. „Mazury AirShow 2020” , które zawsze stanowiły finałowe wydarzenie Międzynarodowego Zlotu Przyjaciół Lotnictwa i Mazur. Natomiast odbędzie się międzynarodowy ZLOT załóg lotniczych, który zamierzamy zrealizować w dniach 5-9 sierpnia 2020 r. , co pozwoli pewne akcenty skoordynować z OPERACJĄ BOYEN – na historycznej twierdzy w Giżycku.
 
Tym razem XXII Międzynarodowy Zlot Przyjaciół Lotnictwa i Mazur będzie skoncentrowany wyłącznie na wielką przygodę oraz na wyjątkowo atrakcyjny i towarzysko przyjemny pobyt załóg lotniczych w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Będzie to okazja do aktywnego wspólnego spędzenia czasu na jeziorach (może regaty na OMEGACH), czy kajakami po uroczej rzece Krutynia , odwiedzenia kilku atrakcji turystycznych oraz miejscowości i nowych lądowisk. A wieczory pełne muzyki i wspaniałego nastroju.
 
Szczegółowy program ZLOTU zostanie dopracowany w terminie do 15 lipca br. , który będzie uwzględniał również sugestie nadesłane od zgłaszanych na ZLOT załóg.
Zapraszamy więc na ZLOT oraz wspólny relaksujący pobyt na Mazurach. Zaproszenie kierujemy również do załóg zgłoszonych na odwołany w czerwcu RAJD po lotniskach Warmii i Mazur. Mile widziane będą jak zawsze załogi wodnosamolotów.
 
Organizując ZLOT chcemy cały swój potencjał możliwości poświęcić załogom uczestniczącym w ZLOCIE i oczywiście musimy się do tego wydarzenia jak najlepiej przygotować . Prosimy więc o jak najszybsze zgłoszenie gotowości udziału w Zlocie , przez wypełnienie załączonego zgłoszenia i przesłanie na email: biuro@lotniskoketrzyn.pl lub faxem na nr +48 89 752 45 21
 
Stanisław Tołwiński
Prezes AKJ
------

Wróć

Koszyk
Facebook
Tweety uytkownika @NTWojskowa Twitter