Już 11 czerwca 2018 startuje kolejna edycja Eurosatory

Już 11 czerwca 2018 startuje kolejna edycja Eurosatory

Eurosatory to międzynarodowa wystawa przemysłu obronnego i bezpieczeństwa organizowana co dwa lata we Francji. Wydarzenie to zostało stworzone w swojej oryginalnej formie w 1967 roku i od tamtej pory nieustannie się rozwija, a liczba jego uczestników (zarówno zwiedzających, jak i wystawców) stale wzrasta.

W trakcie trwania Eurosatory można zobaczyć nie tylko końcowe produkty przemysłu obronnego, ale także komponenty wykorzystywane do ich produkcji; prezentowane są kompleksowe oferty związane z przemysłem obronnym i bezpieczeństwem - od podstawowych części aż po gotowe produkty i systemy operacyjne. Międzynarodowa wystawa Eurosatory umożliwia nie tylko statyczną prezentacją sprzętu, systemów broni i technologii, ale także ich prezentację na żywo. Jest to znakomite miejsce, w którym wystawcy mogą promować swoje produkty i gdzie odwiedzający mogą zapoznać się z aktualnymi trendami i najnowszymi zmianami w branży zbrojeniowej.

Niekwestionowana jakość tej międzynarodowej wystawy opiera się na czterech filarach:

  • Międzynarodowość: Eurosatory skupia wystawców, odwiedzających i dziennikarzy z całego świata;
  • Biznes: Eurosatory oferuje wystawcom i odwiedzającym nie tylko możliwość spotkania, ale także różne usługi, aby pomóc im w rozwijaniu ich możliwości handlowych;
  • Prezentacja technologiczna: Eurosatory prezentuje w naturalnej wielkości liczne urządzenia i systemy;
  • Forum pomysłów: Eurosatory wspiera wymianę poglądów na temat ewolucji obrony i bezpieczeństwa pomiędzy wszystkimi związanymi z branżą. W trakcie trwania wystawy organizowanych jest wiele konferencji.

Eurosatory to również forum dla pomysłów, a przyszłość obrony i bezpieczeństwa jest analizowana z udziałem wszystkich podmiotów z danej dziedziny: organizowane są debaty i konferencje, warsztaty, wykłady i analizy trendów. Swoją obecność zaznaczają również think tanki, organizujące cykle konferencji na których prezentują wyniki swoich badań.

Powyższe zalety plasują Eurosatory w czołówce targów zbrojeniowych organizowanych na całym świecie i stanowią punkt obowiązkowy dla wszystkich osób związanych z branżą zbrojeniową – producentów, podwykonawców, dostawców i nabywców, koncernów, ale także małych i średnich przedsiębiorstw, decydentów, zleceniodawców, infuencerów oraz dziennikarzy. Dzięki wystawie mają oni okazję do spotkania, wymiany poglądów jak również nawiązania lub odświeżenia kontaktów czy też pozyskania nowych kontrahentów.

Targi Eurosatory to także gratka dla osób nie związanych z branżą – entuzjastów i pasjonatów, którzy lubią być na bieżąco ze wszystkimi nowościami sektora zbrojeniowego.

Wróć

Koszyk
Facebook
Tweety uytkownika @NTWojskowa Twitter